قالب فروشگاهی وردپرس آوادا پروشاپ۱۳۹۷-۷-۲۳ ۲۱:۵۶:۴۱ +۰۰:۰۰

Avada

ProShop

با هیچ قالب فروشگاهی دیگری قابل مقایسه نیست!

همین الان خرید میکنم
قالب فروشگاهی وردپرس آوادا پروشاپ
امتیاز: 5 از 19 رای

امکانات پروشاپ

خـریـد پـروشاپ

آوادا پروشاپ
کاملترین و بهینه‌ترین قالب فروشگاهی وردپرس

برای طراحی قالب آوادا پروشاپ بیش از 6 ماه زمان صرف کردیم تا بتونیم بهینه ترین و بهترین قالب فروشگاهی وردپرس رو طراحی کنیم. در طول این مدت بیش از 50 پلاگین تجاری و غیر تجاری را تست و بررسی کردیم و آزمون و خطا کردیم تا بتونیم بهترین و کاربردی‌ترین امکانات رو به قالب فروشگاهی پروشاپ اضافه کنیم و در نهایت 00000000 عدد از این پلاگینها انتخاب شدند و به آوادا پروشاپ اضافه شدند.

در این بین 2 امکان “محصولات بزودی” و “محصولات شگفت انگیز” توسط ایران آوادا بصورت کاملا متفاوت و خاص طراحی و کدنویسی شده و در آوادا پروشاپ استفاده شده است.

معیار انتخاب این پلاگینها در درجه اول بهینه بودن آنها بود که بسیار بسیار حائز اهمیت بود و در درجه دوم امکاناتی که به قالب اضافه خواهد شد بسیار مهم بود. بطور مثال افزونه سرچ استفاده شده در آوادا پروشاپ بسیار بسیار حرفه ای است بطوری که برای هر نوع سرچ قابل استفاده است. مثلا سرچ داخل محصولات، ویژگیهای محصولات، تگهای محصولات، دسته‌های محصولات، عنوانهای محصولات و هر قسمتی که برای محصول وجود دارد قابل سرچ کردن است که خروجی بسیار زیبا و بصورت Ajax را به ما میدهد. حتی برای سرچ داخل پست‌ها، نمونه‌کارها و … می‌توانید باز هم از این پلاگین استفاده کنید و امکان بسیار حرفه ای دیگر این پلاگین این است که بوسیله کد کوتاه در هرکجای سایت قابل استفاده است و حتی می‌توانید چندین نوع سرچ ایجاد کنید و با حالت‌ها و ویژگیهای مختلف در جاهای مختلف صفحه ازشون استفاده کنید.

ما با این حساسیت پلاگینهای مورد استفاده در آوادا پروشاپ را انتخاب کردیم و از وبسایت تم فارست خریداری کردیم و بسیاری از آنها را نیز فارسی و ترجمه کردیم و در قالب آوادا پروشاپ ازشون استفاده کردیم و با اطمینان کامل میگیم که

پر امکانات ترین و بهترین قالب فروشگاهی وردپرس رو داریم ارائه میدیم.

دسترسی سریع
به امکانات آوادا پروشاپ

محصولات ویژه و تخفیف‌های شگفت انگیز بسیار حرفه‌ای و خاص + آموزش ویدئویی
فیلتر محصولات بسیار پیشرفته و حرفه‌ای با قابلیت‌های منحصربفرد در صفحه دسته‌بندی محصولات + آموزش ویدئویی
سرچ ایجکس Ajax و بسیار پیشرفته و حرفه‌ای + ویدئوی آموزشی
افزودن به سبد خرید فول ایجکس بسیار پیشرفته با امکانات و قابلیت‌های چشم‌گیر + ویدئوی آموزشی
دسته بندی ویژگیهای محصول بصورت کاملا حرفه‌ای + ویدئوی آموزشی
قابلیت ایجاد محصولات بزودی و دریافت ایمیل از کاربر برای اطلاع رسانی بعد از موجود شدن + ویدئوی آموزشی
امکان ویرایش گروهی محصولات بصورت یکجا و صرفه‌جویی بسیار زیاد در زمان + ویدئوی آموزشی
المان های جدید آوادا 5.5

امکانات آوادا پروشاپ

المان‌های تجاری و تاز اضافه شده به صفحه ساز فیوژن بیلدر

آوادا 5.5 المان‌های جدیدی را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید در طراحی سایت و خلق ایده‌های جدید بدون محدودیت طراحی کرده و اجرا کنید. در این ورژن المان‌های تصویر قبل/بعد با 6 حالت نمایش و المان ایجاد نمودار با 7 حالت نمایش و همچنین المان نمایش کد با 2 حالت نمایش تیره و روشن ، به صفحه ساز آوادا اضافه شده است.

المان های جدید آوادا
امکانات آوادا پروشاپ

سرچ ایجکس Ajax و بسیار پیشرفته

افزونه سرچ استفاده شده در آوادا پروشاپ بسیار بسیار حرفه ای است بطوری که برای هر نوع سرچ قابل استفاده است. مثلا سرچ داخل محصولات، ویژگیهای محصولات، تگهای محصولات، دسته‌های محصولات، عنوانهای محصولات و هر قسمتی که برای محصول وجود دارد قابل سرچ کردن است که خروجی بسیار زیبا و بصورت Ajax را به ما میدهد. حتی برای سرچ داخل پست‌ها، نمونه‌کارها و … می‌توانید باز هم از این پلاگین استفاده کنید و امکان بسیار حرفه ای دیگر این پلاگین این است که بوسیله کد کوتاه در هرکجای سایت قابل استفاده است و حتی می‌توانید چندین نوع سرچ ایجاد کنید و با حالت‌ها و ویژگیهای مختلف در جاهای مختلف صفحه ازشون استفاده کنید.

آموزش نحوه کار و عملکرد افزونه سرچ ایجکس

رفتن به بخش دسترسی سریع

استفاده از فونت آیکون ایران آوادا

در قالب فروشگاهی وردپرس آوادا پروشاپ هرکجا که نیاز شده از آیکون استفاده کنیم، بجای استفاده از تصاویر PNG کوچک، فونت آیکونی را طراحی کردیم بنام IranAvada-FontIcon تا فقط یک فونت کاملا سبک به قالب اضافه شود و در هر کجا که نیاز به آیکون داشتیم از آیکون‌های این فونت استفاده کردیم.

با اینکار تعداد ریکوئست‌ها یا درخواستهای ارسالی به سرور را کم کردیم و از طرفی حجم صفحات نیز کمتر شده تا سرعت لود سایت بالاتر برود.

محتوای این صفحه هنوز کامل نشده است و روزانه به آن اضافه می‌شود.
ویدیوهای آموزشی برای پروشاپ نیز در حال تولید است.