درباره ایـران آوادا
مرجع تخصصی قالب آوادا در ایران

جرقه‌ی شروع کار ایران آوادا از آنجا بود که جای خالی یک مرجع تخصصی برای قالب آوادا در ایران به شدت حس شد. قالبی بسیار قدرتمند، پرسرعت و بهینه برای گوگل، کدنویسی کاملا اصولی و بهینه، با امکاناتی فراوان و در عین حال بسیار ساده که در عرض حدود 3 سال جایگاه پرفروشترین قالب وردپرس در طول تاریخ فروش‌های وبسایت تم فارست را به خود اختصاص داد! آوادا واقعا قدرتمند است و به سادگی هرنوع سایتی که نیاز داشته باشید، میتوانید با این قالب طراحی کنید. به جرات می‌توان گفت که همه‌ی وبسایت‌های فروشنده‌ی قالب که کم هم نیستند، فقط قالبها را تهیه میکنند و اکثرا نوشته‌های صفحات آنرا فارسی میکنن و برای فروش قرار میدهند! خیلی از این وبسایت‌ها وقتی ازشون قالب تهیه میکنید، با یک لیست بند بالا فقط برای نصب قالب مواجه می‌شوید که فقط برای نصب قالب باید کلی وقت گذاشته شود کارهای مختلف انجام شود تا قالب فقط نصب شود! در بعضی وبسایت‌ها، اورجینال بودن یا نبودن قالب‌ها هم واقعا مشخص نیست.

در ایران آوادا ما قالب آوادا را بصورت اورجینال از وبسایت تم فارست خریداری کردیم و بصورت اصولی و بهینه و کاملا استاندارد آنرا بهینه سازی کردیم و مشکلات زبان راست چین را برطرف کرده و این امکان را ایجاد کرده‌ایم تا به ساده‌تـرین روش ممکن و فقط در طی 4 مـرحله و در عـرض چند دقیـقه، قالب بصـورت کـامل و مشابه دموی ارائه شـده نـصب شـود و به کاربـران خـود ارائه می‌دهیـم. در این صفحه می‌توانید برخی از مشکلات قبل از بهینه سازی قالب را مشاهده بفرمائید. در صفحه دموهای آواد می‌توانید دموهایی که بصورت بهینه آماده شده را مشاهده بفرمایید. بهینه سازی برای تمام دموهایی که در سایت قرار داده می‌شود، انجام شده است. قالب آوادا را با خیالی آسوده استفاده کنید، همانـطور که ما از آن لـذت می‌بـریم و وبـسایت ایران آوادا را با آن طراحی کردیم، شما هم لذت ببرید و وبسایت‌های زیبایی با آن طراحی کنید.

ما در کارمان متخصص هستیم و با خدماتی که ارائه می‌دهیم شما را شگفت‌زده خواهیم کرد. در ایران آوادا ما یک هدف داریم و آن هم ارائه بالاترین کیفیت جهت آسودگی خاطر کاربرانمان است.

برای آسودگی خاطر کاربران، ایران آوادا اقدام به دریافت مجوزهای زیر کرده است:

  • مجوز نماد اعتماد از وزارت صنعت ، معدن و تجارت کشور

  • مورد تایید ستاد ساماندهی و فیلترینگ کشور
  • مجوز استفاده از خدمات درگاه بانک سامان
  • مجوز استفاده از خدمات درگاه بانک پاسارگاد
دلایل انتخاب ایران آوادا
تماس با ما