قالب های فروشگاهی وردپرس آوادا توسط ووکامرس

دموهای فروشگاهی قالب آوادا که توسط ووکامرس WooCommerce طراحی و آماده شده اند

دموهای فروشگاهی
امتیاز: 4.5 از 27 رای

چرا باید یک فروشگاه اینترنتی داشته باشم؟!

امروزه می‌توان گفت که هر کالایی را می‌توان توسط اینترنت فروخت و این یک فرصت بسیار عالی است برای کسانی که می‌خواهند کسب و کار خودشان را توسعه دهند و فروشگاه اینترنتی خودشان را زودتر بنا کرده و شروع به فروش خدمات یا کالاهای خود توسط اینترنت کنند.

در سالهای اخیر فروشگاه‌های اینترنتی زیادی پا به عرصه رقابت در اینترنت گذاشته‌اند و توانسته‌اند خدمات یا کالاهای خودشان را نه تنها به محله یا شهر خود، بلکه به کل کشور و حتی فراتر از آن ارائه دهند و سود مالی بسیار خوبی را هم کسب کنند.

اگر خدماتی را ارائه می‌دهید یا یک فروشگاه در محله یا شهری دارید یا کالایی را می‌توانید تولید کنید و بفروشید، پیشنهاد میکنم هرچه سریع‌تر فروشگاه اینترنتی خودتان را راه اندازی کنید تا مشتریان شما فرصت این را داشته باشند که شما و خدمات شما را بشناسند و از شما خرید کنند. با این کار هم شما و هم مشتریان شما از این فروشگاه مجازی، سود خواهید برد.

تفاوت قالب فروشگاهی وردپرس آوادا با دیگر قالب های فروشگاهی

 • معمولا صفحه اصلی هر فروشگاه را می‌توان به 3 یا نهایت 6 مدل چیدمان کرد اما قالب فروشگاهی وردپرس آوادا را می‌توانید به بی‌نهایت مدل چیدمان کنید. مثلا صفحه اصلی خود را یک‌ماه مانند دیجی کالا بچینید و ماه بعدی مانند یک فروشگاه دیگه و ماه‌های بعدی هم هرطوری که سلیقه‌ی شماست، می‌توانید صفحه اصلی خودتان را طراحی و چیدمان کنید و بدون هیچ محدودیتی طراحی کرده و از آن لذت ببرید.

 • مهمتر از هر چیز دیگر در یک فروشگاه اینترنتی، داشتن یک وبسایت پرسرعت و بهینه است. قالب آوادا در این مورد حرف اول را در بین تمام قالب‌های فروشگاهی وردپرس میزند. می‌توانید رتبه دموی فروشگاهی پروشاپ را بعنوان یک وبسایت فروشگاهی در gtmetrix.com بررسی کنید یا روی این لینک کلیک کنید تا آنالیز آنلاین آوادا پروشاپ رو مشاهده کنید و ببینید که با داشتن تعداد عکسهای بالا در صفحه، این قالب چقدر بهینه و پرسرعت است.

 • قالب فروشگاهی وردپرس آوادا از افزونه ووکامرس در سطح عالی پشتیبانی میکند و تنظیمات بسیاری را میتوانید در خود قالب برای ووکامرس انجام دهید. در صفحه‌ی “خرید و دانلود” تصویری از تنظیمات قالب قرار داده شده است.

 • 1,890,000 تومان

  پیش‌نمایش
  پیش‌نمایش
 • 890,000 تومان

  پیش‌نمایش
  پیش‌نمایش
  (دیدگاه کاربر 161)
 • 349,000 تومان

  پیش‌نمایش
  پیش‌نمایش
 • 349,000 تومان

  پیش‌نمایش
  پیش‌نمایش
  (دیدگاه کاربر 7)
 • 349,000 تومان

  پیش‌نمایش
  پیش‌نمایش
  (دیدگاه کاربر 49)