قوانین و مقررات استفاده از خدمات و محصولات سایت ایران آوادا

قوانین سایت ایران آوادا

استفاده از محصولات وبسایت ایران آوادا منوط به پذیرش قوانینی به شرح زیر می باشد:

۱ – خریداران متعهد هستند در استفاده از محصولات این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند.

2 – تغییر درمحصولات و فروش آنها به هر نحو غیر مجاز و حرام می‌باشد و برابر قوانین جرایم رایانه ای با سوء استفاده کنندگان برخورد می‌شود.

3- استفاده از تصاویر محصولات (کاور ، آیکون یا تصاویر به کار رفته در توضیحات) ، متن توضیحات ، عناوین ، پیش نمایش محصولات غیر از وب سایت ایران آوادا به آدرس IranAvada.com غیر مجاز می باشد و برابر قوانین جرایم رایانه ای با سوء استفاده کنندگان برخورد می شود.

4- عودت وجه خرید قالب در 7 روز ابتدایی خرید به شرطی انجام می‌شود که قالب مشکلی داشته باشد که توسط تیم ایران آوادا، در طول مدتی که در بند 5 گفته شده برطرف نشود. درغیر اینصورت عودت وجه انجام نخواهد شد.

5- تیکت‌های پشتیبانی هر روز پاسخ داده می‌شوند و همه تیکت‌ها در همان روز بسته می‌شوند. بعضی تیکت‌ها که نیاز به بررسی بیشتر دارند و باید توسط بخش فنی بررسی شود، بین 24 تا 48 ساعت در روزهای کاری، می‌تواند زمانبر باشد. مدت زمان اینطور موارد بستگی به مشکل خریدار دارد. در این مدت بخش فنی درحال بررسی و رفع مشکل خریدار است و خریدار می‌بایست در این مدت منتظر رفع مشکل از سمت بخش فنی باشد.

6- تعویض قالبی که توسط مشتری خریداری شده در 3 روز ابتدای خرید و فقط یکبار، انجام می‌شود و بعد از گذشت 3 روز امکان تعویض قالب وجود نخواهد داشت.

7- تغییر دامنه‌ی پشتیبانی که در زمان خرید قالب برای دریافت پشتبانی وارد شده است، فقط در 5 روز ابتدای خرید، قابل تغییر است و بعد از گذشت 5 روز امکان تغییر وجود ندارد. برای دریافت پشتیبانی برای دامنه‌ی جدید، امکان تهیه قالب با تخفیف میسر می‌باشد.

8- تداخل یا بهم ریختگی یا مشکلات افزونه‌هایی که توسط خریدار قالب، روی قالب نصب می‌شود به عهده‌ی خریدار است و ایران آوادا هیچ گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال پلاگین‌های مورد استفاده‌ی خریدار ندارد.

9- موارد پشتیبانی قالبی که از سایت ایران آوادا تهیه می‌کنید در صفحه پشتیبانی قالب شامل چه مواردی است؟ کامل ذکر شده است. شما قبل از خرید می‌بایست مطالب این صفحه را کامل مطالعه کنید.

10- قالبی که در اختیار شما قرار گرفته است بصورت کاملا اورجینال از وبسایت تم فارست خریداری شده است و جهت تداوم پشتیبانی از تم فارست، کد لایسنس به خریداران ارائه نمی‌شود و کاربران برای آپدیت قالب، باید به پنل کاربری خود در سایت ایران آوادا مراجعه کرده و فایلهای آپدیت را دانلود کرده و استفاده کنند.

11- قالب آوادا که وبسایت ایران آوادا ارائه می‌دهد، تا زمانی که توسط سازنده‌ی اصلی پشتیبانی و بروزرسانی شود، در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت. توجه داشته باشید، درصورت بروز هرگونه مشکل پیش‌بینی نشده که منجر به توقف ارائه خدمات فوق شود، خریداران حق هیچ گونه اعتراضی نخواهند داشت. بدیهی است که ایران آوادا در صدد رفع مشکلات احتمالی خواهد بود.

12- جمله انتهای سایت در بخش کپی رایت “بهینه شده توسط ایران آوادا” در همه‌ی قالب‌های ایران آوادا قرار داده شده است. در صورتی که خریدار مایل نباشد این جمله در قالب یا در انتهای سایت نمایش داده شود، حذف این جمله بلامانع است و توسط ایران آوادا انجام می‌شود و شامل هزینه نمی‌باشد.

با استناد به قانون جرائم رایانه ای تعیین شده در قانون مجازات اسلامی و با توجه به مصادیق محتوای مجرمانه جرائم رایانه ای در صورت تخلف از قوانین سایت پیگیری های قانونی جهت جلوگیری از سوء استفاده متخلفین توسط مراجع ذیصلاح به عمل خواهد آمد.

جهت اطلاع کاربران از قوانین مجازات اسلامی جمهوری اسلامی ایران به دو ماده از این قانون در ارتباط با جرائم رایانه ای اشاره می کنیم:

ماده ۷۴۰ قانون مجازات اسلامی: هرکس بطور غیر مجاز داده های متعلق به دیگری را برُبایَد و یا از داده های دیگران به نفع خود سوء استفاده نماید، چنانچه عین داده ها در اختیار صاحب آن باشد طبق قانون به پرداخت جزای نقدی از ۵ میلیون ریال تا ۲۰ میلیون ریال و حبس از ۹۱ روز تا یکسال محکوم خواهد شد.

ماده ۷۴۵ قانون مجازات اسلامی: هرکس بوسیله سامانه های رایانه ای یا مخابراتی داده های دیگری را بدون رضایت او منتشر و یا در دسترس دیگران قرار دهد به نحوی که منجر به ضرر یا عرفا موجب هتک حیثیت او شود طبق قانون به پرداخت جزای نقدی از ۵ میلیون ریال تا ۴۰ میلیون ریال و حبس از ۹۱ روز تا ۲ سال و یا هر دو محکم خواهد شد.

استفاده یا خرید محصولات وب سایت ایران آوادا به منزله موافقت با قوانین سایت می‌باشد .

مطالعه این بخش برای خریداران اجباری بوده و استفاده از محصول (حتی یک روز) یا دانلود محصول به معنای پذیرش کلیه شرایط فوق است.