Avada 5.4

هدیه ما برای سال نو 2018 به شما!

قالب های وردپرس آوادا

Avada 5.4

امکانات و قابلیت‌های بیشتر برای شما!

آوادا 5.3 منتشر شد، بزرگترین آپدیت سال با امکانات حیرت آور و کاربری برای شما. اما ما هدیه‌ی سال نو ارزنده‌ای برای شما آماده کردیم و آن انتشار آوادا 5.4 با 3 افزونه‌ی تجاری دیگر و همچنین 3 دموی زیبای دیگر است.

این آخرین آپدیت سال 2017 است که شامل 3 افزونه‌ی جدید و تجاری و معروف با ارزش بیش از 100 دلار که بصورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است. همچنین اضافه شدن 3 دموی حرفه‌ای دیگر در لیست دموها که می‌توانید مشاهده کنید.

ما ممنون هستیم از، بیش از 380/000 کاربر و خریدار قالب آوادا که یار و همراه ما هستند.

قالب های وردپرس آوادا

دیگر پلاگین‌های تجاری
همراه آوادا

بیش از 100$ ارزش اضافه شده به آوادا

پلاگین‌های تجاری و معرف که توسعه دهندگان حرفه‌ای آنها را ساخته و پشتیبانی میکنند را برای شما بصورت رایگان همراه با آوادا قرار دادیم تا خلاقیت شما را در طراحی تقویت کنیم.

ACF PROConvert Plus & Fusion White Label Branding

امکانات آوادا 5.4

Fusion White Label Branding

ما این پلاگین تجاری را ساختیم که دارای قدرتی باور نکردنی است. این پلاگین به شما اجازه میدهد بخش‌هایی از قالب، صفحه ساز، بخش مدیریت وردپرس و صفحه‌ی لاگین خود را شخصی سازی کنید. استفاده از لوگوی شخصی خودتان، طرحی از برند خود، متن و موارد مشابه اینچنینی. می‌توانید بخشهایی را که دوست ندارید کاربر ببیند را غیر فعال کنید، پیامهای خوش آمدگویی سفارشی شده و موارد این چنینی را بسازید. بهتون پیشنهاد میکنم از این پلاگین ارزشمند استفاده کنید.

امکانات آوادا 5.4

Convert Plus

پلاگین Convert Plus بعنوان ساده‌ترین پلاگین در دنیا، به شما اجازه می‌دهد تا به ساده‌ترین روش بتوانید کاربران بیشتری را برای سایت خود جذب کرده و آنها را به خریداران واقعی تبدیل کنید. از طریق پیشنهاد‌های پاپ آپ، نوارهای هدر و فوتر، اسلاید از چپ و راست، باکس چسبنده چپ و راست، ابزارک در ستون‌های کناری و … می‌توانید کاربران را به سایت جذب کنید. بهتون پیشنهاد میکنم که حتما دموهای این پلاگین ارزشمند رو نگاه کنید و ازش استفاده کنید. قابلیت‌ها و دموهای این افزونه‌ی را در این صفحه مشاهده کنید.

امکانات آوادا 5.4

ACF PRO

پلاگین Advanced Custom Fields نسخه Pro یک پلاگین بسیار عالی با امکانات باور نگردنی در وردپرس است که به شما اجازه میدهد هر نوع Custom Fields یا فیلد‌های سفارشی را در صفحات خودتون بسازید و آنها را در خروجی نمایش دهید. توسط این پلاگین می‌توانید امکاناتی را به سایت اضافه کنید که در حالت عادی یک برنامه نویس می‌تواند این کارها را انجام دهد. درواقع شما را از کدنویسی خلاص کرده است. می‌توانید ویدئوهای آموزشی خوبی را در این صفحه درباره پلاگین ACF مشاهده کنید.

جعبه ابزار کامل وبسایت

این پلاگین‌ها به پلاگینهای سابق آوادا از جمله Fusion Builder, Fusion Core, Revolution Slider و Layer Slider اضافه شده است.

آوادا به شما ابزار کامل ساخت وبسایت کاملا حرفه‌ای را ارائه می‌دهد که همه‌ی نیازهای مبتدیان و همچنین نیازهای متخصصان را برای ساخت یک وبسایت باور نکردنی و عالی، با افزاریش ترافیک و افزایش فروش، پوشش می‌دهد.

مشاهده دموهای آوادا و خرید

آوادا

با امکاناتی فراتر از انتظار

با تشکر از شما برای حمایت‌های ارزشمندتان در طول این 5 سال که آوادا ساخته شده و به این قدرت و قابلیت رسیده است.

با آوادا بهترین‌ها را بسازید

خرید قالب آوادا