مشاوره خرید: 7585 517 - 0912 و 1867 8873 - 021
امکانات جدید آوادا 5.5 ۱۳۹۷-۲-۸ ۱۷:۳۵:۳۸ +۰۰:۰۰

Avada 5.5

ویژگیهای جدید و باور نکردنی،
اضافه شدن المان‌ها و دموهای جدید

آوادا 5.5

بروز رسانی شگفت انگیز برای پرفروشترین قالب وردپرس دنیا

آوادا یک قالب بسیار منعطف، قابل شخصی سازی و قدرتمند است که کار کردن با این قالب بسیار لذت بخش است. ما در حال پیشرفت و کسب افتخارات بیشتر هستیم که جلوتر از منحنی رشد پیش میرود و بطور مداوم  بروز رسانی های جدید را برای ارتقاع کیفیت و خلاقیت در طراحی ارائه می‌دهیم. ما مفتخریم که آوادا ورژن 5.5 با امکانات بسیار عالی ارائه دادیم که در این بروز رسانی المان‌های جدیدی به صفحه ساز اضافه شده و بخش های زیادی بهینه شده و دموهای جدید هم به دموهای آوادا اضافه شده است.

از بیش از 400.000 کاربری که مشتاقانه در کنار ما هستند و از آوادا استفاده میکنند کمال تشکر را داریم و امیدواریم که هر روز بتوانیم بهترینها رو برای شما فراهم کنید.

المان های جدید آوادا 5.5

المان‌های جدید صفحه ساز

المان‌های تجاری و تاز اضافه شده به صفحه ساز فیوژن بیلدر

آوادا 5.5 المان‌های جدیدی را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید در طراحی سایت و خلق ایده‌های جدید بدون محدودیت طراحی کرده و اجرا کنید. در این ورژن المان‌های تصویر قبل/بعد با 6 حالت نمایش و المان ایجاد نمودار با 7 حالت نمایش و همچنین المان نمایش کد با 2 حالت نمایش تیره و روشن ، به صفحه ساز آوادا اضافه شده است.

المان های جدید آوادا
المان جدید فیوژن بیلدر

المان تصویر قبل/بعد

آیا شما دنبال یک راهی هستید که بتوانید تصاویر قبل و بعد از یک شخص، یا یک محصول یا … را به نمایش بگذارید. المان جدید تصویر قبل/بعد آوادا در این ورژن ارائه شده که به شما امکان ساخت همچین حالتی را می‌دهد. کاربران شما با مشاهده تصاویر قبل و بعد با افکتهای مناسب ارائه شده حیرت زده خواهند شد و از این زیبایی لذت خواهند برد. امکانات سفارشی سازی نیز به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید آنچه را که دوست دارید را بسازید.