مشاوره خرید: 7585 517 - 0912 و 521 521 77 - 021

قالب آوادا دموی کلاسیک کاملا فارسی و بهینه شده

ورژن:

5.2.2
قالب آوادا دموی کلاسیک
1396/05/22
تاریخ بروز رسانی:

5.2.2
ورژن فعلی قالب:

آپدیت و پشتیبانی رایگان

آپدیت پلاگین‌های آوادا ?

هفت روز ضمانت بازگشت وجه ?

خرید محصول توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

خرید و دانلود محصول

بلافاصله بعد از خرید دموی کلاسیک قالب آوادا ، فایلهای زیر در پروفایل کاربری شما قرار میگیرد و شما میتوانید آنها را دانلود کرده و وبسایت خودتان را راه اندازی نمائید و یا اگر وبسایت را قبلا راه اندازی کرده اید ، میتوانید از فایلهای آپدیت آن استفاده نموده و سایت خودتان را بروز رسانی کنید.

دموی کلاسیک قالب آوادا

۱- توسط بسته آسان نصب دموی کلاسیک قالب آوادا، میتوانید دقیقا وبسایتی مشابه دموی فارسی ارائه شده را روی هاست خود نصب کنید. یعنی اگر طبق آموزش نصب بسته آسان نصب ، با استفاده از بسته آسان نصب بخواهید دموی کلاسیک قالب آوادا را روی هاست خود نصب کنید ، سایتی دقیقا مشابه دموی ارائه شده تحویل خواهید گرفت.

۲- توسط فایل آپدیت یا فایل اصلی قالب آوادا می‌توانید قالب سایت خودتان را آپدیت نمایید. با استفاده از آموزش آپدیت قالب آوادا ، سایت خودتان را به ساده‌ترین روش ممکن و بدون هیچ نگرانی احتمالی جهت بروز مشکلات بعد از آپدیت کردن، آپدیت کنید. با آپدیت‌های منظم ، سایت‌تان را همیشه ایمن نگاه دارید.

۳- توسط فایل آپدیت صفحه ساز Fusion Builder می‌توانید صفحه ساز قالب آوادا را آپدیت کنید. صفحه ساز قالب آوادا یک پلاگین مخصوص خود آواداست که با هر بار آپدیت قالب آوادا، این پلاگین نیز آپدیت می‌شود. طریقه آپدیت این پلاگین را نیز میتوانید در ادامه‌ی آموزش آپدیت قالب آوادا مشاهده بفرمائید.

۴- توسط فایل آپدیت Fusion Core می‌توانید هسته قالب آوادا را آپدیت کنید. Fusion Core یک پلاگین مخصوص خود آواداست که با هر بار آپدیت قالب آوادا، این پلاگین نیز آپدیت می‌شود. طریقه آپدیت این پلاگین را نیز میتوانید در ادامه‌ی آموزش آپدیت قالب آوادا مشاهده بفرمائید.

۵- توسط فایل آپدیت اسلایدر Slider Revolution می‌توانید پلاگین اسلایدر ریولیشن وبسایت خودتان را آپدیت کنید. Slider Revolution حرفه‌ای ترین و پیشرفته ترین پلاگین ساخت اسلایدر برای وردپرس است که کاملا توسط قالب قدرتمند آوادا پشتیبانی می‌شود. اسلایدهای ساخته شده توسط اسلایدر ریولیشن را در هرکجای سایت که بخواهید، میتوایند استفاده کنید. طریقه آپدیت این پلاگین را نیز میتوانید در ادامه‌ی آموزش آپدیت قالب آوادا مشاهده بفرمائید.

۶- توسط فایل آپدیت اسلایدر Layer Slider می‌توانید پلاگین لایر اسلایدر وبسایت خودتان را آپدیت کنید. Layer Slider یک پلاگین حرفه‌ای و پیشرفته جهت ساخت اسلایدر برای وردپرس است که کاملا توسط قالب قدرتمند آوادا پشتیبانی می‌شود. اسلایدهای ساخته شده توسط لایر اسلایدر را در هرکجای سایت که بخواهید، میتوایند استفاده کنید. طریقه آپدیت این پلاگین را نیز میتوانید در ادامه‌ی آموزش آپدیت قالب آوادا مشاهده بفرمائید.

۷- با استفاده از فایل پکیج فونت‌های تحت وب ، می‌توانید در وبسایت خودتان از فونت های متنوع دیگری استفاده کنید. درون این پکیج حدود ۴۰ نوع فونت جهت استفاده در وب با فرمت های TTF, WOFF, EOT قرار داده شده سات که کاملا توسط مرورگرهای مختلف پشتیبانی میشوند.

نکته : با خرید این محصول بصورت دانلودی

۱. لینک دانلود این محصول در پنل کاربری شما، قسمت “دانلودها” آماده‌ی دانلود خواهد بود.

۳. با آپدیت قالب‌ها و پلاگین‌ها، آخرین نسخه‌ی آنها در پنل کاربری شما، قسمت “دانلودها” بجای نسخه‌ی قبلی قرار داده می‌شود؛ حتما آنها را دانلود کرده و با استفاده از آموزشهایی که در سایت قرار داده شده است، وبسایت خود را بروز رسانی کنید.

۲. مهمتر از همه، در صورتی که در آینده افزونه‌ یا محتوایی به این محصول اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه‌ای می‌توانید با استفاده از لینک آن در قسمت “دانلودها” آن را دانلود کرده و استفاده نمائید.

1396/05/22
تاریخ بروز رسانی:

5.2.2
ورژن فعلی قالب:

آپدیت و پشتیبانی رایگان

آپدیت پلاگین‌های آوادا ?

هفت روز ضمانت بازگشت وجه ?

خرید محصول توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

خرید و دانلود محصول

1396/05/22
تاریخ بروز رسانی:

5.2.2
ورژن فعلی قالب:

آپدیت و پشتیبانی رایگان

آپدیت پلاگین‌های آوادا ?

هفت روز ضمانت بازگشت وجه ?

خرید محصول توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

خرید و دانلود محصول

لطفا به این محصول امتیاز دهید

آوادا کلاسیک

امتیاز: ۵ از ۸ رای

مجوزهای ایران آوادا

دموهای اخیر

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده‌اند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده‌اند

آوادا شرکتی ۲ زبانه

قالب آوادا دموی شرکتی 2 زبانه انگلیسی فارسی کاملا اصولی و بهینه ورژن: پیشنمایش دموی 2 زبانه چرا آوادا را از ایران آوادا بخرم! تاریخ بروز رسانی: ورژن فعلی قالب: آپدیت و پشتیبانی رایگان آپدیت پلاگین‌های [...]

آوادا شرکتی

قالب آوادا دموی شرکتی یا Law کاملا فارسی و بهینه شده ورژن: پیشنمایش فـارسی پیشنمایش انگلیسی چرا آوادا را از ایران آوادا بخرم! تاریخ بروز رسانی: ورژن فعلی قالب: آپدیت و پشتیبانی رایگان آپدیت پلاگین‌های آوادا [...]

آوادا مدل

قالب آوادا دموی مدل یا فشن کاملا فارسی و بهینه شده ورژن: پیشنمایش فـارسی پیشنمایش انگلیسی چرا آوادا را از ایران آوادا بخرم! تاریخ بروز رسانی: ورژن فعلی قالب: آپدیت و پشتیبانی رایگان آپدیت پلاگین‌های آوادا [...]

آوادا سلامتی

قالب آوادا دموی سلامت یا سلامتی کاملا فارسی و بهینه شده ورژن: پیشنمایش فـارسی پیشنمایش انگلیسی چرا آوادا را از ایران آوادا بخرم! تاریخ بروز رسانی: ورژن فعلی قالب: آپدیت و پشتیبانی رایگان آپدیت پلاگین‌های آوادا [...]

آوادا خلاق

قالب آوادا دموی خلاق کاملا فارسی و بهینه شده ورژن: پیشنمایش فـارسی پیشنمایش انگلیسی چرا آوادا را از ایران آوادا بخرم! تاریخ بروز رسانی: ورژن فعلی قالب: آپدیت و پشتیبانی رایگان آپدیت پلاگین‌های آوادا ? [...]

آوادا تکنولوژی

قالب آوادا دموی تکنولوژی کاملا فارسی و بهینه شده ورژن: پیشنمایش فـارسی پیشنمایش انگلیسی چرا آوادا را از ایران آوادا بخرم! تاریخ بروز رسانی: ورژن فعلی قالب: آپدیت و پشتیبانی رایگان آپدیت پلاگین‌های آوادا ? [...]

آوادا عمران

قالب آوادا دموی عمران کاملا فارسی و بهینه شده ورژن: پیشنمایش فـارسی پیشنمایش انگلیسی چرا آوادا را از ایران آوادا بخرم! تاریخ بروز رسانی: ورژن فعلی قالب: آپدیت و پشتیبانی رایگان آپدیت پلاگین‌های آوادا ? [...]

دیدگاه‌ها

18 دیدگاه‌ها

 1. a.nahvi1000 ۱۵-۰۶-۱۳۹۶ at ۱۵:۵۶پاسخ

  سلام، من توی صفحه تماس با ما سایتم یه فرم هست که توی تنظیمات صفحه نمیتونم حذفش کنم یه فرم دیگه ساختم ولی بازم این حذف نشد!
  راهنمایی میفرماین؟

  ممنون

  • ایران آوادا ۱۵-۰۶-۱۳۹۶ at ۲۱:۱۷پاسخ

   دوست عزیز، سلام

   اگر شما در صفحه تماس با ما در لینک http://demo.iranavada.ir/classic/contact دارید ویرایش انجام میدید، در بخش ادمین همین صفحه، در ستون سمت چپ، بخش ویژگیهای برگه رو ملاحظه بفرمائید. در این بخش باید “قالب صفحه” ، Contact انتخاب شده باشد. شما میبایست آنرا به قالب پیشفرض تغییر دهید تا فرم حذف شود. درواقع دراین صفحه قالب تماس با ما انتخاب شده است، که فرم پیشفرض خودش را نمایش میدهد.

   پاینده باشید

   • a.nahvi1000 ۱۵-۰۶-۱۳۹۶ at ۲۱:۲۸پاسخ

    واقعا، ممنون از کمکتون … درست شد 🙏🌺

    • ایران آوادا ۱۶-۰۶-۱۳۹۶ at ۱۱:۴۶پاسخ

     درود
     خواهش میکنم. هستیم در خدمت شما.
     موفق باشید

 2. support.aen ۲۱-۰۶-۱۳۹۶ at ۱۰:۳۱پاسخ

  سلام.
  چطور میتونم sliding widget که در قسمت بالای صفحه قرار داره و حذفش کنم ؟
  سپاس

  • ایران آوادا ۲۱-۰۶-۱۳۹۶ at ۱۴:۰۰پاسخ

   دوست عزیز، سلام

   از اینکه به جمع کاربران ایران آوادا پیوستید خوشحالیم.
   به تنظیمات قالب بروید و از گزینه‌های سمت راست ، ” نوار کشویی ” را انتخاب کرده و گزینه ” نوار کشویی در دسکتاپ ” را غیر فعال کنید.

   موفق باشید

   • support.aen ۲۱-۰۶-۱۳۹۶ at ۱۴:۱۷پاسخ

    سپاس..
    و چطور اون بنر عید غدیر رو در بالای هدر قرار داده بودین ؟؟

    • ایران آوادا ۲۱-۰۶-۱۳۹۶ at ۱۴:۴۳پاسخ

     دوست عزیز سلام

     کار خاصی نبود، یک div دقیقا بعد از تگ body با یک کلاس خاص ایجاد میکنید و با css بهش استایل میدید.
     البته این کار شاید از نظر بعضی دوستان کمی تخصصی باشه اما میتونید از افزونه هم استفاده کنید.
     ولی خب میدونیم که افزونه ها یک بار اضافی هستند برای سایت و بهتره که نصب نشوند.

     موفق باشید

 3. support.aen ۰۲-۰۷-۱۳۹۶ at ۱۸:۴۶پاسخ

  سلام.
  اگه یادتون باشه قالب آوادا رو از ۳ جای مختلف خریده بودم و از نسخه ۵.۰.۶ به بعد این مشکل رو داشتم که صفحه ساز روی هاست ایران به شدت کند بود اما روی هاست خارج مشکلی نبود و فکر میکردم ایراد از هاست هست. خلاصه با توکل بر خدا برای بار چهارم قالب آوادا رو از شما هم خریدم و روی همون هاست ایران نصب کردم و خواستم اطلاع بدم که با نصب قالبتون حتی یکبار هم به اون مشکل کندی روی هاست ایران برنخوردم و قالب با سرعت خیلی خوبی هم در بخش ادمین و هم در بخش کاربر برخوردار هست. ظاهرا مشکل اون قالب ها توی صفحه سازشون بود که باعث کندی میشده ولی خوشبختانه قالبی که از شما خریدم این مشکل رو نداشت. ضمنا از پشتیبانی خوبتون هم سپاسگزارم.
  با تشکر

  • ایران آوادا ۰۲-۰۷-۱۳۹۶ at ۱۹:۵۴پاسخ

   دوست عزیز
   سلام

   خیلی خوشحال شدم وقتی متوجه شدم که مشکلتون با قالب‌های بهینه شده‌ی ایران آوادا حل شده. امیدوارم بتونیم همیشه بهترین‌ها رو برای همه دوستان ارائه بدیم.

   موفق باشید

 4. Mohammad ۱۵-۰۷-۱۳۹۶ at ۱۰:۱۸پاسخ

  سلام درود
  بهترین و بهینه ترین سایتی هستید که قالب های آوادارو به این خوبی دردسترس قرار دادید و واقا عالی بود
  هیچ مشکلی نداشت کاملا بی دردسر ازین قالب استفاده کردم خیلی ممنون.
  و از پشتیبانی عالیتون ممنون.
  مطمئناً قالب های بعدی رو هم از شما خریداری میکنم فوق العاده هستید.

  • ایران آوادا ۱۵-۰۷-۱۳۹۶ at ۱۱:۳۰پاسخ

   دوست عزیز سلام

   خیلی خوشحالیم که تونستیم به هدف اصلی مون یعنی رضایت مشتری برسیم.

   امیدوارم در تمام مراحل زندگی تون موفق باشید.

 5. مرتضی ۱۶-۰۷-۱۳۹۶ at ۱۱:۳۴پاسخ

  سلام. خدا قوت

  قالب چایلد جدیدی که درست کردین رو جایگزین کردم. سپاسگزارم، خیلی از بخش های فروشگاهی اصلاح شدن. یکی دو مورد برای من پیش اومد که عرض میکنم خدمتتون.
  ۱- توی منوی ثانویه بالای منوی اصلی که سبد خرید رو نشون میده برای من سفید شده. همچنین توی منوی “حساب من” دکمه ثبت نام که زیر دکمه ورود هست اون هم سفید شده و نشون داده نشده.

  ۲- صفحه checkout در حالت ریسپانسیو با موبایل که چک کردم دارای یک ایراد در بخش نمایش عکس کالاهای خریداری شده هست (زیر قسمت اطلاعات خریدار و آدرس و غیره که عکس محصول به صورت کوچیک نشون داده میشه) عکسش رو فرستادم ببینید

  باز هم از پشتیبانی تون بسیار ممنونم.

  • ایران آوادا ۱۶-۰۷-۱۳۹۶ at ۱۲:۵۷پاسخ

   دوست عزیز، سلام.

   – اگه منظورتون top menu هستش، دلیلش اینه که شما در سایت خودتو رنگ نوشته های منو رو تغییر دادید و رنگ نوشته با رنگ پس زمینه یکی شده. میتونید رنگ پس زمینه این قسمت که الان سفید شده وارد تنظیمات قالب بشید و از گزینه های سمت راست وارد ووکامرس » استایلهای ووکامرس بشوید و رنگ زمینه این قسمت WooCommerce Cart Menu Background Color رو به دلخواه تغییر بدید. برای نمایش نتیجه هم باید ctrl + f5 رو بزنید.
   – این مورد برای کلمه “حساب من” هم بخاطر تغییر رنگ نوشته های منو توسط خودتون سفید شده که این رو هم میتونید دقیقا از همین صفحه ۳ تا گزینه بالاتر ، رنگ زمینه منوی بازشوی حساب من رو از قسمت WooCommerce Order Dropdown Background Color به رنگ بهتری تغییر بدید.
   – برای بخش سوم هم پوسته فرزند امروز آپدیت شد و مشکلی که شما گزارش کردید حل شده و در پنل کاربران قرار گرفت. آپدیت کنید ، مشکلتون حل میشه.

   موفق باشید

 6. a.nahvi1000 ۱۷-۰۷-۱۳۹۶ at ۱۹:۴۱پاسخ

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما،

  من بعد از ساختن Slider Revolution تو این صفحه : https://tnm-it.com/main_page/ دیدم دقیقا زیر اسلایدر سمت راست کلمه واحد آی تی که یعنی این اسلایدر توسط واحد آی تی ارسال شده نمایش داده شده، دقیقا نمیدونم چه شکلی اومده تنظیمات زیادی هم تست کردم: ممنون میشم راهنمایی کنین! (لازم بود اطلاعات پنل رو بدم؟)

  باتشکر

  • ایران آوادا ۱۸-۰۷-۱۳۹۶ at ۱۲:۰۴پاسخ

   دوست عزیز
   سلام

   این نوشته، “عنوان صفحه” هستش. اگر شما نمیخواهید که عنوان صفحه به این شکل نمایش داده بشه یا بطور کلی از بخش تنظیمات قالب این گزینه رو غیر فعال کنید یا اگر فقط در بعضی صفحات نمیخواهید نمایش داده بشه باید در صفحه مربوطه در قسمت پایین صفحه ، تب “نوار عنوان صفحه ” رو انتخاب کنید و از حال “پیشفرض” به حالت “مخفی” تغییرش بدید.

   موفق باشید

   • a.nahvi1000 ۱۸-۰۷-۱۳۹۶ at ۱۵:۱۷پاسخ

    ممنون بابت پاسخ ولی روش هایی که گفتین تست شد دوباره ولی عمل نکرد.
    پیشنهاد دیگه ای دارین؟

    • ایران آوادا ۱۸-۰۷-۱۳۹۶ at ۱۸:۲۵پاسخ

     دوست عزیز، سلام.

     بعد از اینکه اطلاعات ادمین رو ارسال کردید، بررسی شد و مشکل از طراحی شما در اسلایدر هستش. یعنی وقتی اسلایدر اون صفحه غیر فعال میشه ، متن هم دیگه نمایش داده نمیشه.
     باید مشکل رو در ریوولیشن اسلایدر دنبال کنید، نه در قالب یا صفحه ساز.

     موفق باشید

دیدگاه خود را بنویسید

۱۳۹۶-۶-۷ ۱۸:۲۲:۵۸ +۰۰:۰۰