نحوه قرار دادن شبکه اجتماعی

قرار دادن شبکه اجتماعی در آوادا بدون افزونه

نحوه قرار دادن شبکه اجتماعی

شبکه اجتماعی به مجموعه ای اجتماع کاربران در اینترنت گفته می‌شود که با اهداف مختلفی از جمله اجتماعی، شغلی، تجاری و… تشکیل می‌شود. همچنین شبکه های اجتماعی نیز برای سایت تاثیرات مثبتی نیز دارند، جلب اعتماد هر چه بشتر کاربران و همینطور تاثیرات مثبتی که در سئو سایت ایجاد می‌کند قابل بحث است.

ازطرفی در دهه جدید کاربران بسیاری از شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، لینکداین، تلگرام و… به خوبی آشنا هستند. و این موقعبت های خوبی را برای وب مستران سراسر دنیا ایجاد کرده تا همزمان با رشد اینترنت و فضای کاربران کسب و کار خود را هم رشد دهند و محصولات خود را به کاربران سراسر دنیا بفروش برسانند.

با ما همراه باید تا به شما بگوییم که نحوه قرار دادن شبکه اجتماعی در قالب آوادا چگونه است؟

 

نحوه قرار دادن شبکه اجتماعی در آوادا به چه صورت هست؟

برای این که بدونیم نحوه قرار دادن شبکه اجتماعی به چه صورت هستش، در ابتدا باید از منوی سمت راست وردپرس وارد منوی  Avada > تنظیمات > شبکه‌های اجتماعی > افزودن شبکه‌ها بشوید.

در بخش شبکه های اجتماعی، شبکه مورد نظرتون رو انتخاب کنید، سپس در بخش لینک سفارشی لینک صفحه اجتماعی مورد نظرتون رو اضافه کنید، به عنوان مثال ما در اینجا لینک پیج اینستاگرام ایران آوادا رو قرار دادیم.

نحوه قرار دادن شبکه اجتماعی

 

نحوه قرار دادن شبکه اجتماعی در صفحه ساز آوادا

برای اینکه بتونیم المان شبکه اجتماعی رو در یک صفحه به نمایش در بیاریم، ابتدا باید در بخش ویرایش یک صفحه، در صفحه ساز قالب آوادا، بخش جستجو المان شبکه‌های اجتماعی رو جستجو کنیم.

در این المان شما همچنین میتوانید با استفاده از این المان لینک ها رو مجدد معرفی کنید، اگر میخواهید که لینک شبکه های اجتماعی در تنظیمات قالب رو اضافه کنید.

با کمی اسکرول به سمت پایین بخش هست به نام  نمایش آیکون‌های شبکه‌های اجتماعی اضافه شده توسط ادمین با فعال کردن این بخش لینک هایی که در تنظیمات قالب توسط شما اضافه شده را به نمایش می‌گذارد.

نحوه قرار دادن شبکه اجتماعی

به همین راحتی میتونین لینک شبکه های اجتماعی را در هر صفحه ای که نیاز دارید به نمایش بگذارید.

 

اضافه کردن شبکه‌های اجتماعی سفارشی

خب حالا نوبت به این میرسه تا با هم به این موضوع بپردازیم که چطوری میتونیم شبکه‌های اجتماعی مثل : تلگرام، آپارات و همچنین انواع شبکه‌های اجتماعی ایرانی رو به سایت معرفی کنیم.

خب برای اینکار ما باید در مسیر :  Avada > تنظیمات > شبکه‌های اجتماعی > افزودن شبکه‌ها بشویم. بعد مطابق تصویر زیر حالت شبکه‌های اجتماعی را روی ” سفارشی ” قرار بدهیم. و بعد به ترتیب ” لینک سفارشی ” ، ” عنوان آیکون سفارشی ” و همچنین ” لوگوی شبکه اجتماعی ” را آپلود و ذخیره کنیم.

نحوه قرار دادن شبکه اجتماعی

بعد از ست کردن موارد بالا، طبق توضیحات داده شده در این پست، با استفاده از المان شبکه‌های اجتماعی، شبکه اجتماعی سفارشی اضافه شده رو به نمایش بگذارید.

این مقاله را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

guest
0 ارسال دیدگاه ارزشمند شما
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها